Основне кредо нашого птахокомбінату - вирощування бройлера на натуральних кормах без використання гормональних препаратів і стимуляторів росту, виробництво екологічно чистої, високоякісної продукції.

 


     

        Приватне акціонерне товариство "Птахокомбінат "Бершадський" на сьогодні потужна постать у птахівничій галузі майже із 40 річним досвідом, відома не лише в Україні, а й далеко за її межами. За своє життя підприємство було свідком різних соціально-політичних систем, пережило розпад Радянського Союзу, витримало випробування у перші роки незалежності - недофінансування, бартери, інфляція, здирницькі кредити. Але попри все господарство вижило, вижило і живе завдяки життєвій мудрості, високої людяності, любові до людей праці керівника Андрушка Івана Івановича.

 

        Підприємство з гордістю відчуває себе флагманом птахівників України, адже у 1996 році господарство зайняло І місце в країні по об'єму виробництва м'яса бройлера. Також ПрАТ "Птахокомбінат "Бершадський" перший в Україні розпочав виробництво напівфабрикатів, ковбасних виробів, копченостей з м'яса птиці-бройлера.Підприємство розпочало свій життєвий літопис з 08.08.1980 р. коли на базі трьох невеличких птахівничих ферм та районної інкубаторно-птахівничої станції було створено міжколгоспну птахофабрику, яку очолив і до сьогоднішнього дня є її незмінним керівником, молодий ветеринарний лікар, випускник Білоцерківського сільськогосподарського інституту, уроженець Київщини, доляякого закинула на Бершадську землю, Андрушко Іван Іванович.

У 1989 році було побудовано перший цех з промислового виробництва бройлерів, проведено реконструкцію другого і третього цехів. Зростання поголів'я потребувало будівництва забійного конвеєра. І в цьому ж році було побудовано комплекс по забою та переробці птиці, встановлено Полтавську лінію забою потужністю 1500 гол./год.

В період приватизації форма власності змінилася на сільськогосподарське відкрите акціонерне товариство "Птахорадгосп "Бершадський". У 1997 році за рішенням загальних зборів акціонерів підприємство перейменовано на ВАТ "Птахокомбінат "Бершадський", згодом на ПАТ "Птахокомбінат "Бершадський", а 12 травня 2017 року на ПрАТ "Птахокомбінат "Бершадський". Та якої б форми власності не набувало підприємство, воно повинне працювати і завжди працювало для людей - це життєве кредо керівника Андрушка І.І. та всього колективу птахокомбінату.

За 40 років існування господарство власним коштом провело чотири потужних реконструкції, повністю перейшло від недосконалого та трудомісткого в обслуговуванні кліткового утримання птиці до більш простого та зручного, найбільш наближеного до природних умов напільного утримання. Підприємством було відновлено та обладнано напівзруйновані тваринницькі приміщення та введено в експлуатацію четвертий, п'ятий та шостий цехи. У 2009 році збудовано новий медернізований забійний цех з голандською лінією забою "Мейн" потужністю 6000 гол./год.

На сьогодні на підприємстві функціонує шість цехів з вирощування бройлера на 7,5 мільйона голів птиці, потужний цех забою та переробки, міні-комбікормовий завод, електроцех, ремонтна майстерня. Птахокомбінат має власний автопарк, який розпочинав свій шлях із семи автомашин, а зараз налічує 75 транспортних одиниць.

Щоб забезпечити господарство власним зерном, підприємством обробляється майже 3000 га. землі, що дає можливість здешивити витрати на виробництво продукції. Для обробітку земельного клину птахокомбінат має сучасний потужний тракторний парк, який є гордістю і окрасою господарства, адже вся грунтообробна, посівна, зернозбиральна техніка переважно імпортного виробництва, таких відомих брендів як "Нью-Холанд", "Кейс", "Fendt".

         Підприємство щорічно нарощує свої виробничі потужності. В 2013 році збудовано зернопереробний комплекс з використанням обладнання американського виробництва, який включає зважувальний комплекс, зерносушарку потужністю 40-50 т./год. та зернозберігаючий елеватор ємкістю 12,5 тис.тон з подальшим збільшенням до 25 тис.тон.

За роки існування птахокомбінату господарство наростило не лише потужну виробничо-матеріальну базу, а й довело свої технологічні показники до світового рівня. Якщо три дисятиліття тому господарство виробляло 15 тон м'яса за рік, то в 2013 вже було вироблено 15 тис.тон., а це майже 98 % районного обсягу виробництва м'яса. Якщо раніше середня жива вага бройлера складала 1,6-1,7 кг. при середньодобовому прирості 21,8 г. та збереженості 83,7 % у 54-55 днів, то сьогодні забивається птиця  в 38 днів вагою 2,3-2,4 кг. при збереженості 96,2 % та середньодобовом прирості 58 г. Якщо у 80-х роках на виробництво центнера пташиного м'яса витрачали 4,5-4,7 центнера кормових одиниць, то тепер 1,7-1,8 центнера.

Якщо у 1980 р. вартість основних фондів становила 1,8 мільйона карбованців, то нині вона сягає 72 мільйонів гривень. І все це створено власними руками власним коштом без жодної копійки зовнішніх інвестицій.

У 2018 році підприємство інвестувало власні кошти на впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів, і 20 серпня 2018 року отримало сертифікат на систему управління харчових продуктів (ISO 22000). Вповадження даної системи дозволило підтвердити високу якість продукції та дало змогу реалізувати її не тільки на вітчизняному, а і на Європейському ринку.

У вересні 2019 році розпочато маштабне будівництво нового комбікормового заводу потужністю більше 12 тон./год. і вже через 9 місяців було виготовлено перша тонна комбікорму для птиці. На підприємтві встановлено  обладнання відомої німецької фірми Buhler, за допомогою якого в рази покращиться якість приготування комбікому що призведе до підняття господарства на новий рівень вирощування бройлера.

На сьогоднішній день птахокомбінат випускає більше ста видів екологічно чистої, високоякісної продукції, адже 80 % кормового раціону складає натуральне зерно. Продукцію господарства можна зустріти в усіх куточках України.

Плідна праця колективу «Птахокомбінат «Бершадський» відзначена багатьма грамотами, дипломами, кубками районного та міжнародного рівнів. Підприємство нагороджено Почасним дипломом та премією «Бізнес Олімп» з присвоєнням звання «Золота торгова марка». У 2007 році колективу птахокомбінату вручено Почесну грамоту Кабінету Міністрів України – за значні трудові здобутки та вагомий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, а голові правління комбінату Андрушко Івану Івановичу, який всі свої знання, всю свою любов, всю працю віддав цьому господарству, присвоєно почесне звання Заслуженого працівника сільського господарства України, його ім’я занесено до «Золотої книги ділової України», «Золотої книги українського підприємництва», книги національної іміджевої програми «Лідери XXI століття: 500 впливових особистостей». 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми на карті

 

Голова правління ПАТ Птахокомбінат Бершадський


 

Андрушко Іван Іванович, народився 01 січня 1950 року в с. Ленінське, Сквирського району, Київської області. Громадянин України. 
Освіта вища, в 1972 році закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут, факультет ветеринарії за спеціальністю лікар  ветеринарної медицини.


Трудова діяльність:


- 1972 – 1976 роки – головний ветлікар КСП «Комунар» с. П'ятківка Бершадського району Вінницької області; 
- 1976 – 1980 р.р. – директор Бершадської інкубаторно-птахівничої станції;
- 1980 – 1988 р.р.- директор міжколгоспної птахофабрики;
- 1988 – 1997 р.р. – директор птахорадгоспу «Бершадський» та генеральний директор НВО «Вінницяптахопром»;
- З 1997 р по даний час – голова правління ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський»;


Державні нагороди: за трудові досягнення нагороджений орденом «Знак Пошани» Президії ВР СРСР, за підтримку та розвиток духовності     нагороджений Орденом Святого Князя Володимира 4 ступеня, за бездоганну репутацію в бізнесі відзначений почесною                    нагородою «Золотий Ягуар». У 2007 році присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства».
Позапартійний.
Тричі обирався депутатом Вінницької обласної ради та чотири рази депутатом Бершадської районної ради.